تافل نگار
Rate this post

نمونه کار دیگری که امروز برای معرفی به شما آماده کرده ایم (تافل نگار) ، فعالیتی در حوزه آموزشی دارد.  موسسه زبان های خارجی زبان نگار یک موسسه فرهنگی هنری است که در حوزه برگزاری کلاس های آموزشی زبان های زنده دنیا و هم چنین برگزاری آزمون های آزمایشی معتبر تخصص دارد.  سایت تافل نگار مربوط به این مجموعه مشخصا به معرفی و فروش موارد مربوط به آزمون های بین المللی و فروش ووچر تافل و ووچر جی آر ئی است.

زبان نگار یک مرکز آزمون های بین المللی است که با یک اعتبار جهانی همواره به فکر پیشرفت و خدمت است.

خدماتی که پنتازوم برای این مجموعه ارائه کرده است شامل موارد زیر می شود:

1- مدیریت و تولید محتوا مربوط به مقالات مطابق با اصول سئو برای تافل نگار

برای تولید محتوا سایت تخصصی زبان نگار با توجه به کلمات کلیدی حوزه فعالیت کارفرما برنامه ریزی شده است. هم چنین گزارش های جامع گوگل وبمستر و گوگل آنالیز برای سنجش پیشرفت ماهیانه کارفرما تحلیل می گردند. سایت تافل نگار با تلاش های دائمی تیم پنتازوم اکنون در بسیاری از کلمات کلیدی نظیر:

خرید ووچر تافل

تافل کودکان

آزمون آزمایشی تافل

در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود.

2- مدیریت و تولید محتوا صفحه اینستاگرام تافل نگار

پست های روزانه + طراحی با توجه به نیاز کارفرما در حوزه اینستاگرام انجام شده است. این موارد با برند دیگر کارفرما به نام زبان نگار مدیریت شده است.

مشاهده صفحه اینستاگرام زبان نگار

خدمات مرتبط: تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام

3- مشاوره تبلیغات و بازاریابی

با توجه به نیاز موسسه فرهنگی هنری زبان نگار مشاوره لازم در خصوص راهبرد مجموعه ارائه شده است. بدیهی است تصمیم گیری برای اجرای آن بر عهده کارفرما بوده است.

4- مشاوره کسب و کار

علاوه بر فضای مجازی، در خصوص معرفی کسب و کار و نحوه راهبری آن و برنامه ریزی تبلیغات فیزیکی به موسسه فرهنگی هنری زبان نگار مشاوره لازم ارائه شده است.

حتما بخوانید: فروشگاه برگ سبز
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید