مدیریت سایت پزشکی
Rate this post

در خصوص اهمیت مدیریت سایت پزشکی باید گفت که اصولا طراحی سایت پزشکی کمک زیادی به پزشکان و بیماران می کند. علم و دانش پزشکی هر لحظه در حال پیشرفت و ترقی است و نبود دانش و دسترسی کم به اطلاعات درست در این حوزه برای خیلی از پزشکان و افراد مشکل ساز است. روزانه صد ها هزار نفر در گوگل به دنبال اطلاعاتی برای پزشک خود یا اطرافیان می گردند و در نهایت به سایت پزشکی مورد نظر رسیده و از اطلاعات آن استفاده می کنند. اگر شخصی سایت پزشکی را بپسندد همیشه به آن رجوع می کند و آن سایت را به دیگران نیز معرفی می کند.

مدیریت سایت پزشکی چطور انجام می شود؟

امروزه در کشور ما شمار زیادی از متخصصان علوم پزشکی هستند که سایت پزشکی مربوط به خود را دارند تا مهارت ها و تخصص خود را در آن معرفی کرده تا کاربران سایت اطلاعات بهتری داشته باشند. موفقیت از آن کسی است که بتواند به مدیریت سایت پزشکی خود بپردازد و با پوشش نیازمندی مراجعین خود برای مشتری و بیماران خود احترام قائل شود.
البته مدیریت سایت پزشکی برای خود متخصص هم باعث راحتی در دادن نوبت به بیمار، پاسخ به سوالات بیماران و پرداخت هزینه ها می شود، بیمار هم با خیال آسوده نوبت گرفته و به مطب و آدرس موجود در سایت مراجعه می کند. با این تفاسیر بیماران در هر کجا که باشند می توانند برای گرفتن نوبت اقدام کنند و کارهای مرتبط به آن را انجام دهند. در مدیریت سایت پزشکی می توان ساعات حضور پزشک در مطب را قرار داد و با توجه به آن برنامه ی جامعی را تعریف کرد.

مدیریت سایت پزشکی در قسمت مشاوره

در قسمت مشاوره نیز می توان با جواب دادن به پرسش های بیمار ابتدا رضایت بیمار را جلب کرده و تخصص پزشک را به طور محسوسی نشان داد که همیشه این قسمت مشاوره باید به صورت رایگان انجام پذیرد که می تواند توسط پزشک و دستیاران او پاسخ داده شود. همچنین در ابتدا می توان پرسش و پاسخ های متداول را برای سایت در نظر گرفت تا در به سوالات عمومی پاسخ داده شود.

مدیریت سایت پزشکی در بخش محتوا

یکی از موارد مهم در مدیریت سایت پزشکی تولید محتوا در قسمت وبلاگ است. با انتشار محتوای هدفمند و مفید برای مردم به صورت مستمر است. با این کار در ضمن آگاهی بخشی به مردم می توانید، اعتماد آن ها به خود را نیز افزایش دهید.

معرفی کار و محیط کاری و صفحه درباره ما و بخش تماس با ما می تواند یکی دیگر از صفحات و بخش های مهم سایت پزشکی باشد. شما می توانید در این صفحات خود را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی نموده و اگرچه آن ها را تشویق و ترغیب نمایید تا وب سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند.
برای سئو شدن و بالا آمدن سایت پزشکی در صفحات ابتدایی گوگل هم قسمت مدیریت سایت باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا با ارائه اخبار به روز بتواند خیلی زود سایت را در صفحات ابتدایی قرار داده تا مراجعه کنندگان خیلی سریع تر به مطب و وب سایت دسترسی پیدا کنند.

مدیریت سایت پزشکی با استفاده درست از سئو

با استفاده کردن از کلمات کلیدی مناسب همچون بهترین پزشک, لیست مطب پزشکان و پزشک متخصص و …. می توان به عنوان اولین وب سایت و در اولین صفحه وب سایت را معرفی کرد. درنتیجه بازدید کنندگان شما در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد. پرونده الکترونیکی بیماران نیز می تواند به صورت آنلاین ایجاد شود. به طوریکه در هر کجا که باشند به صورت آنلاین و تنها با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود به پرونده پزشک متخصص دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنند. به طور معمول در مدیریت سایت پزشکی می توان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه کرد که عبارتند از :

  •  طراحی و ایجاد صفحه رزرو و تعیین وقت قبلی
  •  طراحی و ایجاد صفحه پرداخت از طریق درگاه های بانکی
  •  طراحی و ایجاد صفحه مشاوره آنلاین
  •  طراحی و ایجاد صفحه درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشک عمومی
  •  طراحی و ایجاد صفحه ثبت نام کاربران برای مشاهده های گرفته شده و تغییر وقت
  •  طراحی و ایجاد صفحه نمایش تازه های پزشک عمومی

برای دریافت خدمات مربوط به مدیریت سایت پزشکی می توانید با پنتازوم  از طریق فرم تماس با ما و یا پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار کنید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید