مدیریت سایت شرکتی
Rate this post

معمولا وقتی که صحبت از مدیریت سایت شرکتی می شود، احساس فرمال یا رسمی بودن یک اداره و سازمان مورد نظر به شما دست می دهد. مسلما تمامی شرکت هایی که رسمی شده اند  هم مایل هستند تا با این ویژگی خود را میان مشتریان ببینند. لذا امروزه بسیاری از اشخاص حتی اگر از مشتریان ثابت شرکت باشند، هم مایل هستند تا ببینند که آیا شرکت محبوبشان دارای وب سایت حرفه ای است یا خیر.

اطلاع از تعرفه ها: مدیریت و پشتیبانی سایت

مدیریت سایت شرکتی چطور انجام می شود؟!

در نتیجه مواردی که برای شما ذکر کردیم، مزایای خیلی زیادی را می شود برای داشتن یک وب سایت منحصر به فرد رسمی شرکتی متصور بود. معرفی شرکت و تمامی قسمت ها می تواند اهمیت کار را به بازدیدکنندگان وب سایت و همچنین کاربران جلوه نماید. مشتریان از تنوع و معرفی کامل هر یک از قسمت ها در شرکت می توانند بفهمند که با چه شرکت و یا اداره ای سر و کار دارند. لذا صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهم ترین و موثر ترین صفحات در مدیریت سایت شرکتی محسوب می شود. در صفحه تماس با ما امکان اطلاعات تماس و نقشه سازمان خود را قرار دهید تا بازدید کنندگان به آسانی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و از خدمات مورد نظر بهره مند شوند.

همچنن در صورت تمایل، تمامی پرسنل و کارکنان شرکت را با سوابق و تجارب کامل در سایت شرکتی معرفی کرده و اطلاعات آن ها را در دید بازدید کنندگان بگذارید. البته در فرم تماس با ما کاربران این قابلیت را خواهند داشت تا بتوانند به شما ایمیل ارسال کنند و حتی گیرنده پیام را مشخص کنند. برای این دو قسمت بسیار مهم نیازمند یک برنامه جامع در مدیریت سایت شرکتی می باشد که  پنتازوم به شما آن را معرفی می نماید.

اطلاع از تعرفه ها: تولید محتوا و برنامه ریزی سایت

هر چند قسمت اخبار و نوشته های مربوط به شرکت هم می تواند برای لحظات و یا حتی ساعاتی بازدیدکنندگان را در سایت سرگرم کند و با این کار شما می توانید آمار بازدید کنندگان را بالا ببرید. عنوان خبرها می تواند در صفحه اصلی سایت که در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفته است، طراحی شود. همچنین می توان پیام روسا و مدیران شرکت را که ممکن است روزانه یا هفتگی باشد در این بخش در معرض نمایش قرار داد. اگر خدماتی که شرکت ارائه می کند نیاز به توضیح و مقاله نویسی داشته باشد را نیز می توان نمایش داد.

بخش بندی و طراحی زیبا و فنی می تواند از رموز موفقیت در مدیریت سایت شرکتی و بالا رفتن آمار وب سایت شود. برای اینکه بازدیدکنندگان به آسانی مطالب را در وب سایت پیدا کنند، می شود با طراحی یک سیستم جستجوی بسیار پیشرفته این بخش را نیز در نظر گرفت.

مرتبط بخوانید: مشاوره کسب و کار آنلاین

همچنین در صورتی که خدمات یا محصولی برای فروش موجود باشد، سیستم فروش و پرداخت آنلاین را می توان در سایت داشت. برای طراحی این بخش ها و قسمت های مختل گفته شده نیاز به مدیریت جامع داریم. طرح ها و برنامه های مختلف مطابق با سیستم کسب و کار و به ثمر نشستن آن نیازبه دانش بالایی دارد. با توجه به موارد گفته شده،  می شود در مدیریت سایت شرکتی چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:

  1. طراحی و  ایجاد اتوماسیون اداری برای مدیریت سایت شرکتی
  2. طراحی و ایجاد صفحه  ارتباط با ادارات دیگر برای مدیریت سایت شرکتی
  3. طراحی و ایجاد صفحه  امکان گزارش اخبار ادارات برای مدیریت سایت شرکتی
  4. طراحی و ایجاد صفحه  ارسال نامه های اداری برای مدیریت سایت شرکتی
  5. طراحی و ایجاد صفحه  نمایش منتخب اخبار شرکت برای مدیریت سایت شرکتی
  6. طراحی و ایجاد صفحه  سیستم سفارش محصول و خدمات برای مدیریت سایت شرکتی
  7. طراحی و ایجاد صفحه معرفی اعضاء و بخشهای مختلف شرکت برای مدیریت سایت شرکتی

و صدها سرویس و خدماتی که حتما در خدمات مدیریت سایت شرکتی توسط پنتازوم به شما ارائه خواهد شد. در صورت تمایل به مشاوره اولیه رایگان در خصوص مدیریت سایت شرکتی با ما تماس بگیرید و یا از مشاوره در تلگرام استفاده کنید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید