فروشگاه برگ سبز

نمونه کار فروشگاه برگ سبز

امروز قصد داریم به نمونه دیگری از پروژه های پنتازوم بپردازیم . سایت فروشگاه برگ سبز از دسته سایت های فروشگاهی است که در زمینه فروش محصولات گیاهی و ارگانیک فعالیت دارد. این مجموعه توانسته است با معرفی و اقدام به فروش محصولات با کیفیت و اصل در حوزه محصولات غذایی سالم جایگاه خود را در بین مشتریان خود تثبیت نماید.

سایت فروشگاه برگ سبز با معرفی مطالب مفید در زمینه سلامتی به مردم خدمت رسانی می کند.

تعدادی از محصولاتی که سایت فروشگاه برگ سبز ارائه می دهد:

– تعداد بسیار زیادی از انواع دمنوش ها

– تعداد بسیار زیادی از گیاهان داروئی با کیفیت اصل

– انواع محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی

– محصولات گیاهی و ارگانیک مربوط به کاهش وزن و تناسب اندام

این فروشگاه سعی دارد با حفظ تنوع زیاد، در زمینه ی محصولات گیاهی و ارگانیک برای فروش ارائه دهد؛

از آنجایی که پیشرفت شبکه های مجازی و اینترنت رو به افزایش است و

استفاده از آنها در بین افراد جامعه روز به روز جایگاه مهم تری پیدا می کند، فروشگاه برگ سبز نیز برای معرفی، اطلاع رسانی و فروش محصولات خود

نیاز به تولید محتوا حرفه ای در سایت،تولید محتوا و مدیریت در اینستاگرام دارد که پنتازوم این موارد را برای کارفرما طراحی و پشتیبانی می کند.

 

مطلب مرتبط: طراحی سایت فروشگاهی در تهران: پنتازوم

 

خدماتی که فروشگاه برگ سبز از پنتازوم دریافت می کند:

1- مدیریت تولید محتوا با رعایت اصول سئو در سایت فروشگاه برگ سبز

با اتوجه به محصولات این فروشگاه و مطالب مرتبط، محتوای سایت را با رعایت اصول سئو  و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط به زمینه کاری این سایت بروزرسانی می شود. امروزه با تولید محتوا مفید با هدف اطلاع رسانی مطالب کاربردی ارتباط قوی تری با مشتریان برقرار کرد.

چرا که اطلاعات مفید می تواند میزان بازدید از سایت و محصولات هر مجموعه ای را بالا ببرد و در نتیجه تقاضا در زمینه فروش محصولات و ارائه خدمات نیز افزایش پیدا می کند.

در همین راستا، پنتازوم با تولید محتوای هدفمند و سئو سایت توانسته است در تعدادی از کلمات کلیدی سایت فروشگاه برگ سبز را در گوگل در اولین صفحه گوگل نمایش دهد . که چند مورد از این کلمات کلیدی به صورت زیر است:

– پودر سفیده تخم مرغ

– پودر آب پنیر

– پودر سویا

– مکمل دست ساز

– خرید پودر آب پنیر

– خرید پودر سفیده تخم مرغ

– مکمل دست ساز افزایش حجم

2- مدیریت تولید محتوا و پشتیبانی اینستاگرام

درج مطالب و عکس های محصولات و خدمات این مجموعه به صورت روزانه و با توجه به نیاز و درخواست کارفرما در صفحه اینستاگرام توسط پنتازوم انجام می شود. همان طور که می دانید اینستاگرام در چند سال اخیر از محبوبیت خاصی در بین افراد مختلف برخوردار است و یکی از فضاهای مجازی مناسب برای کسب و کار به شمار می آید. به همین منظور پنتازوم با طراحی پست های آموزشی و مطالب مفید همراه با ایجاد کمپین تبلیغاتی و مسابقات جالب توجه توانسته است کمک زیادی در زمینه تولید محتوا و پشتیبانی صفحه اینستاگرام فروشگاه برگ سبز انجام دهد.

مشاهده صفحه اینستاگرام فروشگاه برگ سبز

3- مشاوره در زمینه بازاریابی و تبلیغات

برای بهبود روند کار و افزایش فروش محصولات این گروه، ایده های خلاقانه به کارفرما در قالب مشاوره تبلیغاتی ارائه می شود.

راهکارهای مهم و مفید در زمینه بازاریابی نیز توسط مشاوران پنتازوم به این مجموعه انجام می شود. تبلیغات و بازاریابی به خصوص در فضای مجازی از اصول و استراژی های خاصی برخوردار است که مشاوران پنتازوم با برنامه ریزی در این زمینه به عملکرد فروشگاه برگ سبز برای فروش و معرفی جایگاه خود به مشتریان توانسته است موفق عمل کند.

4- مشاوره کسب و کار

در زمینه کسب و کار با برنامه ریزی و تعیین الویت های معرفی محصولات و خدمات و نیز نحوه اطلاع رسانی به مشتریان می توان رونق چشمگیری ایجاد نمود. رعایت اصول و استراتژی های راهبردی در این زمینه نیاز به تخصص و تبحر خاصی از نظر ارائه ایده های جدید و جذاب دارد. پنتازوم با در نظر داشتن تمام راهکارهای بهبود جایگاه معرفی شده به مشتریان فروشگاه برگ سبز و الویت بندی مطالب بر حسب استراتژی افزایش بهره وری کسب و کار توانسته است خدماتی با کیفیت بالا ارائه دهد.

 

شما هم می توانید از خدمات مشاوره کسب و کار، طراحی سایت، خدمات پشتیبانی سایت،  پنتازوم همین امروز استفاده کنید و کسب و کارتان را رونق بدهید.

تمایل به مشاوره مستقیم با پشتیبانی شرکت را دارید؟ لطفا با ما تماس بگیرید: 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
آقای امیرجانی آقای امیرجانی نظر مشتری
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر