فروشگاه اینترنتی گلدوخت

گلدوخت

گلدوخت یک سایت تخصصی در حوزه آموزش و فروش انواع چرخ خیاطی است. وبسایت های مختلف و قدرتمند زیادی در زمینه های متفاوتی به وجود آمدند و شروع به معرفی، مقایسه و یا حتی فروش محصولات کردند. با وجود اینکه وبسایت های بسیاری در زمینه چرخ خیاطی و ماشین آلات دوخت به وجود آمد اما هنوز هم بسیاری از مشتریان و مخاطبان اعتراض داشتند که اطلاعات مناسبی را از جستجو در اینترنت بدست نمی آورند، اطلاعات موجود در وبسایت ها به دور از اطلاعات سطح بازار است، بسیاری از محصولات داخل فروشگاه های چرخ خیاطی به دلیل استوک بودن هیچ مرجع موثقی برای آن ها وجود ندارد تا اموزش های لازم، تامین قطعات یدکی و تعمیرات آن را برعهده بگیرد. از این رو این نیاز احساس شد تا مدیران گلدوخت بر آن شوند که اطلاعات و پشتیبانی لازم را برعهده گرفته و بتوانند کمکی به خریداران این محصولات کنند.

مشاهده سایت فروشگاه اینترنتی گلدوخت

در گلدوخت سعی بر این است تا با ارائه طیف گسترده ایی از محصولات و خدمات در این زمینه را با همکاری نزدیک با تولید کنندگان و وارد کنندگان، نیاز های متفاوت مخاطبان و مشتریان را برآورده کنند. قیمت های کاملا رقابتی و مناسب با خدمات پس از فروش و گارانتی های تخصصی از اولویت های این فروشگاه اینترنتی چرخ خیاطی و محصولات وابسته به آن است.

از این رو که بیشتر مشتریان و استفاده کنندگان ماشین های دوخت کسانی هستند که از این راه امرار معاش می کنند گلدوخت سعی خود را می کند تا بتواند در این راه کمکی کند.

در پنتازوم چه کارهایی برای گلدوخت انجام دادیم؟

1- مشاوره سئو و تبلیغات محتوایی

به گلدوخت کمک کردیم تا دیده شود. محتوای شامل محتوا محصولات و مقالات توسط پنتازوم سئو شده است.

مرتبط بخوانید: طراحی سایت حرفه ای در تهران

2- طراحی سایت

طراحی سایت گلدوخت به وسیله پنتازوم انجام شده است. هم چنین سئو اولیه، معرفی به گوگل، مدیریت وبمستر نیز توسط پنتازوم انجام شده است.

3- پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت از نظر اعمال تغییرات لازم در تم، انجام به روزرسانی  های لازم. اضافه کردن قابلیت های جدید از دیگر خدمات پنتازوم در بخش فنی و پشتیبانی سایت به گلدوخت است.

4- طراحی گرافیک و بنرهای سایت

گرافیک زبان گویای وب است. به جهت معرفی محصولات و خدمات گلدوخت طراحی بنر متناسب با نیاز کارفرما انجام شده است.

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
نوید گمشادزهی نوید گمشادزهی نظر مشتری
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر