فروشگاه اینترنتی میوه نو

فروشگاه اینترنتی میوه نو

نمونه کاری که برای شما امروز در پنتازوم از آن می نویسیم مربوط به یک کارآفرینی در حوزه میوه و تره بار است. فروشگاه اینترنتی میوه نو است. اول از همه برای شما کلیتی در حوزه کاری تخصصی این مشتری پنتازوم ذکر می کنیم و سپس خدماتی که مجموعه ما به فروشگاه اینترنتی میوه نو ارائه کرده است را ذکر می کنیم. همراه ما باشید.

اولین موضوعی که باید حتما ذکر کنیم این است که لازمه رشد کسب و کارهای سنتی با فضای جدید و مدرن ، همکاری تنگاتنگ بین متخصصین آی تی با حوزه سنتی است. ممکن است افراد خبره در صنعت آی تی تصور کنند که چون بخش مهمی از طراحی سایت، طراحی لوگو و به طور کلی مشاوره برندینگ در فضای مجازی ارائه می کنند بنابراین از کارفرمای سنتی خود خیلی جلوتر هستند. اما حقیقت این است که در هر حوزه سنتی اساس و پایه تجارت، ظرایف آن حوزه مشخص و دیگر موارد ثابت هستند!

به طور مثال در فروشگاه اینترنتی میوه نو، بنیان گذاران این سایت سبقه 70 ساله در میدان میوه و تره بار و در حرفه بار فروشی دارند. بنابراین تشخیص انواع میوه ها با جزئیات، نحوه معامله با زمین داران و کشاورزان، نحوه اجرا و تحویل کالای مورد پسند مشتری،استراتژی های قیمت گذاری و موارد دیگر تنها از عهده این تجربه 70 ساله برمی آید. تیم آی تی با در اختیار گذاشتن تخصص بین رشته ای خود تنها راه را برای حضور موثر در فضای مجازی برای این کسب و کار باز می کند. پنتازوم این موارد را برای فروشگاه اینترنتی میوه نو و به صورت کلی برای حضور این مجموعه در فضای مجازی انجام داده است:

خدمات ارائه شده توسط پنتازوم به فروشگاه اینترنتی میوه نو

مشاوره اولیه برای راه اندازی: مشاوره اولیه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی میوه نو برای کارفرما ارائه شده است.

مدیریت پروژه: به طور حتم موفقیت یک طرح با هماهنگی بین بخش های مختلف، برنامه ریزی و هم چنین تحلیل نتایج حاصل از آن قابل انجام است. پنتازوم این خدمت را به بهترین شکل به فروشگاه اینترنتی میوه نو ارائه کرده است.

طراحی سایت: بخش راه اندازی و تنظیمات لازم در طراحی سایت میوه نو اعمال شده است. تم سایت به گونه ای انتخاب شده است که با رنگ سازمانی میوه نو هماهنگی داشته باشد.

طراحی گرافیک: بخش مربوط به بهینه سازی و یکسان سازی تصاویر محصولات سایت،  بنر های سایت و بنر های مربوط به کمپین های تبلیغاتی میوه نو (در فضای مجازی و فضای فیزیکی) انجام شده است.

شبکه های اجتماعی: 8 شبکه اجتماعی مربوط به میوه نو نام نویسی و تنظیم شده است.در صورت نیاز به انجام تنظیمات استفاده تجاری این موارد انجام شده است. لینکدین، فیسبوک، اینستاگرام، گوگل پلاس، تامبلر، پث، توئیتر و تلگرام شبکه های اجتماعی ساماندهی شده در این طرح برای کارفرما بوده است. هم چنین برای شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت مجزا در برنامه ریزی، جذب کاربر، ارسال پیام خوش آمد گویی و پاسخگویی به کامنت ها فعالیت شده است.

تولید محتوا: تولید محتوای مربوط به تمامی حدودا 200 محصول میوه + پکیج های میوه نو و کلیه مطالب بخش وبلاگ به همراه درج تصاویر مناسب انجام شده است. بنابر درخواست کارفرما مطالب در شبکه های اجتماعی لازم نیز درج شده است. برای شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت مجزا سری پست هایی طراحی شده است.

پشتیبانی سایت: پیگیری بالا بودن سایت و رفع هر گونه اشکال احتمالی، انجام به روزسانی های لازم برای کارفرما و پاسخگویی به سوالات در کار با سایت انجام شده است.

برچسب‌ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
مهندس مجید مرادی ، مدیر عامل مهندس مجید مرادی ، مدیر عامل نظر مشتری
همواره کارکردن با یک تیم حرفه ای و قدرتمند باعث رشد و تعالی یک مجموعه خواهد شد. همکاری با پنتازوم تجربه بسیار ایده آل و مناسبی را برای شرکت میوه نو فراهم آورد. آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای مدیران محترم این مجموعه دارم.
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر