فروشگاه آنلاین ماهی
Rate this post

نمونه کاری که امروز برای شما قصد معرفی آن را داریم فروشگاه اینترنتی آنلاین ماهی است. این فروشگاه خدمات عرضه محصولات دریایی را به صورت تازه در سراسر کشور ارائه می کند. فروشگاه آنلاین ماهی در واقع یک استارت آپ در حوزه محصولات غذایی است. از آن جایی که همه استارت آپ ها نیازمند خدمات مشاوره ای ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی و طرح و برنامه هستند، پنتازوم برای فروشگاه آنلاین ماهی نیز خدماتی در همین حوزه ارائه کرده است که برای شما چگونگی انجام آن را توضیح می دهیم. پیش از آن مطابق معمول خلاصه ای از نوع کسب و کاری که برای آن خدمات ارائه کردیم را برای شما ذکر خواهیم کرد.

فروشگاه آنلاین ماهی چه خدماتی ارائه می دهد؟

فروشگاه اینترنتی آنلاین ماهی که با تکیه بر تخصص بنیانگذار آن، آقای مهندس حسام در حوزه شیلات بنیان گذاری شده است. این فروشگاه اینترنتی در حوزه تهیه و توزیع محصولات دریایی به صورت آنلاین فعالیت می کند. محصولات لوکس و با بسته بندی فوق العاده آنلاین ماهی مشتریان خاص این حوزه را دارد. مشتریانی که برای کیفیت اهمیت قائل هستند.

علاوه بر ماهی جنوب، انواع محصولات لوکس جنوب از جمله شاه میگو و لابستر را در اختیار مردم در سراسر کشور قرار می دهد. یکی از مهم ترین مزایای آنلاین ماهی، ارسال محصولات تازه است. در این سایت به هیچ عنوان ماهی یخزده ارائه نمی گردد. مزیت دیگر آنلاین ماهی حمل رایگان آن است.

پنتازوم چه خدماتی به آنلاین ماهی ارائه کرده است؟

از آن جایی که هر کسب و کار برای توسعه و عملکرد بهتر نیاز خدماتی متناسب با نیاز خود است، مدیریت و تولید محتوا برای اینستاگرام یکی از نیازهای آنلاین ماهی بود که در پنتازوم پوشش داده شد.

هم چنین برگزاری مسابقه اینستاگرامی که یکی از نیازمندی های هر کسب و کار موفق برای توسعه خود در فضای مجازی است، در قالب کمپین های هدفمند برگزار شده است.

گزارش جامع کسب و کار اینترنتی از دیگر خدماتی است که توسط پنتازوم به آنلاین ماهی ارائه شده است.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید