طراحی لوگو در پنتازوم

تصویر ندارد

طراحی لوگو در پنتازوم با توجه به خواسته و نظری مشتری به صورت اختصاصی انجام می شود. داشتن یک لوگوی ایده آل و مناسب در پیشرفت و جلب توجه کسب و کار بسیار اهمیت دارد. برای آغاز فرآیند برندسازی نیاز به طراحی لوگوی مناسب بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. لوگویی مناسب است که تا حد زیادی گویا باشد و بتواند کسب و کار را تا حد زیادی توضیح دهد.

در طراحی لوگو چه مواردی بیشتر اهمیت دارد؟

1- در طراحی لوگو به این موضوع دقت کنید که تصاویر به خوبی محصولات را در ذهن مشتری ماندگار می سازد. پس استفاده از یک لوگوی خاص و ماندگار به خوبی در کسب و کار به شما کمک می کند.

2- لوگو باید به گونه ای طراحی شود که بتواند حس اعتماد افراد را برانگیزد. چنانچه افراد بتوانند تنها از طریق نگاه کردن اعتماد نسبی به محصول پیدا کنند گام بزرگی در توسعه کسب و کار برداشته می شود.

3- برای طراحی لوگو، باید هدف از طراحی آن مشخص باشد. قبل از طراحی باید به این موضوع فکر کنید که لوگوی شما قرار است کدام بخش از کار را توضیح دهد.

4- برای طراحی لوگو حتما باید از رنگ، فونت، تصاویر و… سازمانی برند مربوطه استفاده کنید. این کار باعث می شود افراد با دیدن لوگوی شما در هر جای دنیا برند شما را به خاطر بیاورند.

5-بازار هدف خود را مشخص کنید و مطابق با آن لوگو را طراحی کنید.

6- لوگوی باید ساده، گویا و نشان دهنده ذکاوت بنیان گذار کسب و کار باشد که بتواند تاثیر مثبتی بر مشتری بگذارد.

7- مشتری های خود را بشناسید و مطابق با سلیقه آنها و صنف کاری لوگو طراحی کنید.

خدمات مرتبط: نمونه کارهای طراحی بنر سایت در پنتازوم

چطور می توانم در پنتازوم سفارش طراحی لوگوخود را ثبت کنم؟

در پنتازوم ابتدا با شما در خصوص نیازمندی و بازار هدف طراحی لوگوی کسب و کار مشاوره می کنیم. شما می توانید برای سفارش طراحی لوگو  فرم نظر سنجی را پر کنید، سپس طرح های اولیه طراحی لوگو برای شما ارسال می شود.

برای دریافت این فرم می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام ارسال کنید.  یا مشخصات خود را در نوار آبی ذیل این پست وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. شماره پشتیبانی مستقیم: 09223896531

تعدادی از نمونه های طراحی لوگو را که گرافیست های پنتازوم به طور اختصاصی و با توجه به خواسته و نظر مستقیم مشتری طراحی کرده اند را در ادامه مشاهده کنید:

نکته مهم : برای هر کسب و کار متناسب با نیاز و اهداف آن و هم چنین سلیقه صاحب کسب و کار  لوگوی اختصاصی و منحصر به فرد طراحی شده است.

در طراحی لوگوی اختصاصی برند شما به بازار هدف، حیطه کاری شما، رنگ و طرح و تصاویر سازمانی شما توجه می کنیم و مطابق با آن لوگوی اختصاصی شما را طراحی میکنیم.

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر