ساخت سایت شخصی
Rate this post

ساخت سایت شخصی به شما کمک می کند تا از امکانات فضای مجازی به بهترین شکل استفاده کنید. البته سرویس های بسیاری هستند که امکانات وبلاگی رایگان را در اختیار شما می گذارند اما ساخت سایت شخصی برای شما منافع زیادی خواهد داشت که در این مطلب از پنتازوم قصد معرفی و ارائه توضیحات کامل در این خصوص را داریم.

ساخت سایت شخصی چه کمکی به من می کند؟

هر هدفی از ساخت سایت شخصی داشته باشید، باید با خرید یک دامنه که مرتبط با نام دلخواه شما باشد شروع کنید. ممکن است از ساخت وبسایت شخصی هدف برند سازی شخصی داشته باشید و یا این که موضوعات مورد دلخواه خود را در آن درج کنید. درست است که معمولا طراحی سایت شخصی با هدف های متفاوتی با سایت های شرکتی و یا فروشگاهی ساخته می شود اما به هر حال شما باید هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید.

زمانی که تصمیم به داشتن یک وب سایت شخصی گرفتید، در ابتدا باید برنامه مشخصی برای طراحی و پیاده سازی و مهمتر از همه هدف از داشتن وب سایت شخصی داشته باشید. آیا شما وب سایت شخصی را تنها برای این میخواهید که بگویید من هم در دنیای اینترنت هستم و یا بهره برداری های بیشتری را از این وب سایت انتظار دارید؟

آیا برای توسعه و رسیدگی به وب سایت شخصی خود هزینه مشخصی در نظر گرفته اید؟

پاسخ به این سوال ها و سوال هایی از این دست شرکت طراحی سایت شما را بهتر و بیشتر کمک خواهد نمود تا تمامی هدفهایی که از داشتن وب سایت شخصی انتظار دارید را جامعه عمل بپوشاند و آنها را برآورده نماید. درست است که با طراحی یک سایت شخصی ممکن است دقیقا اهداف تجاری را به صورت مستقیم دنبال نکنید. اما به هر حال برای رشد و توسعه سایت شخصی خود نیز میزان هزینه ای در نظر بگیرید. کار شما با طراحی سایت به پایان نمی رسد . یک سایت همانند یک موجود زنده تازه متولد شده، نیاز به رسیدگی روزانه دارد.

وب سایت شخصی چه تفاوتی با استفاده از سرویس های وبلاگی رایگان دارد؟!

سایت متعلق به خود شما است. اما در صورت استفاده از سرویس های وبلاگی، شما اولا محدودیت هایی خواهید داشت. معمولا در صفحه اول و صفحات داخلی هر مطلب مجبور هستید، تبلیغات ناخواسته ای را تحمل کنید. از آن گذشته در وبلاگ امکانات محدودی خواهید داشت. هیچ تضمینی وجود ندارد که تا چه زمانی می توانید از این سیستم رایگان استفاده کنید. علاوه بر آن نمی توانید تبلیغات و یا شکل کاملا دلخواه خود را در وبلاگ شخصی خود داشته باشد.

در وبلاگ شخصی شما از یک زیردامنه با نام خودتان در سایت سرویس دهنده استفاده می کنید. بنابراین هیچ گاه استفاده از آن ها اعتباری که با استفاده از سایت شخصی خود بدست می آورید، نخواهد داشت.

در عوض زمانی که سایت شخصی خود را داشته باشید باید علاوه بر خرید دامنه و هاست و هزینه های اولیه ساخت سایت شخصی ، هزینه های ماهیانه ای بابت نگهداری آن بپردازید. البته این هزینه ها لزوما زیاد یا غیرقابل پشتیبانی نیست. شما می توانید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در زمینه ساخت سایت شخصی خدمتتان ارائه کنیم. شماره پشتیبانی 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید