درگاه پرداخت آیدی پی
Rate this post

نمونه کاری که امروز در پنتازوم قصد داریم برای شما از پروژه های در حال انجام ذکر کنیم مربوط به تولید محتوا و پشتیبانی صفحه اینستاگرام یک کسب و کار فوق العاده در حوزه فین تک است. درگاه پرداخت آیدی پی یک کسب و کار موفق در حوزه فین تک است. کسب و کارهای فین تک در ایران به سرعت در حال رشد و توسعه هستند و البته خدمات تولید محتوا ، تولید محتوا اینستاگرام و مشاوره تبلیغات برای همه آن ها مورد نیاز است.

درگاه پرداخت آیدی پی امکان دریافت پول به صورت اینترنتی و بسیار ساده را برای شما فراهم می کند. این کار را با تبدیل کد شبا حساب بانکی شما به یک آیدی کوتاه و البته دلخواه شما انجام می دهد.

کاربرد درگاه پرداخت آیدی پی:

تولید محتوا اختصاصی برای یک مجموعه نیازمند شناخت کامل و همکاری نزدیک و هم چنین درک کامل ساختار آن کسب و کار است. با توجه به شناخت کاملی که از این مجموعه داریم، کاربرد های بسیار زیاد و مفیدی از آن سراغ داریم که خدمت شما عرض می کنیم. حتما در امور روزمره و یا کاری برای شما کاربردی خواهد بود:

 1. آیدی پی برای استفاده نمایندگان بیمه برای دریافت پول از مشتریان ایده آل است.
 2. آیدی پی می تواند برای مدیران ساختمان ها برای دریافت وجه ماهیانه واحد ها مورد استفاده قرار بگیرد.
 3. آیدی پی می تواند برای دریافت کمک های خیریه موسسات مورد استفاده قرار بگیرد.
 4. اگر شما کالا یا خدماتی در اینترنت به فروش می رسانید، آیدی پی برای دریافت وجه ، درج کالا و درج توضیحات لازم برای فروش بسیار کاربردی است.
 5. مهم ترین مزیتی که شاید برای استفاده کنندگان از آیدی پی یا هر درگاه پرداخت دیگری وجود داشته باشد، رایگان بودن آن برای پذیرنده ها است که آیدی پی این مزیت را نیز دارد.

اطلاع از تعرفه ها : تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام

خدمات ارائه شده توسط پنتازوم به درگاه پرداخت آیدی پی

 1. تولید محتوا اینستاگرام ، جذب فالوئر اینستاگرام و مدیریت اینستاگرام که به صورت منظم انجام شده است.
 2. برنامه ریزی و حفظ تنوع در پست های درج شده در صفحه اینستاگرام. (ترکیبی از مناسبت های مهم + کاربردهای آیدی پی + اخبار آیدی پی + نکات آموزشی در حوزه فین تک)
 3. گزارش های منظم ماهیانه از نحوه عملکرد و تولید محتوا برای آیدی پی ارسال شده است.
 4. طراحی پست های مناسبتی (برای درگیری هر چه بیشتر مخاطبان با برند )با توجه به درخواست کارفرما انجام شده است.
 5. فالوئر ها به صورت کاملا هدفمند و مرتبط با حوزه کاری آیدی پی به صفحه اضافه شده اند.
 6. مشاوره در خصوص نحوه برگزاری کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام و طراحی پست های تبلیغاتی برای کمپین مورد نظر.
 7. برنامه ریزی و تولید محتوای بخش وبلاگ آیدی پی با توجه به حوزه فعالیت آیدی پی و با حفظ تنوع لازم (با رویکرد مشاوره با کارفرما و اعمال درخواست های  وی)
 8. مشاوره و پیشنهاد بهینه سازی در خصوص (UI) بخش وبلاگ آیدی پی برای راحتی و دسترسی هر چه بیشتر مخاطبان.
 9. تولید محتوا اختصاصی بخش Help کار با سیستم آیدی پی .

مزایای خدمات پنتازوم به درگاه پرداخت آیدی پی

 1. با برون سپاری مدیریت صفحه اینستاگرام آیدی پی از استخدام نیروی تمام وقت برای مدیریت محتوا سایت و صفحه اینستاگرام بی نیاز شد.
 2. با توجه به عدم نیاز  استخدام تمام وقت نیرو هزینه های نهایی تولید محتوا برای آیدی پی کاهش پیدا کرد.
 3. با برون سپاری کار تولید محتوا به صورت تخصصی انجام شد. خدمات ارائه شده در پنتازوم تخصصی و با کیفیت است. قطعا برای استخدام تمام وقت نیروهایی که این تخصص را داشته باشند و با کیفیت کار درخواست شده را تحویل بدهند، هزینه چند برابری باید صرف می گردید.

 

مزیت پنتازوم در ارائه خدمات پشتیبانی و تولید محتوا مشاوره و برنامه ریزی برای شماست. به اعتقاد ما تولید محتوا فقط ترجمه یا درج مطلب و یا در نهایت رعایت اصول سئو برای جستجو در گوگل نیست. مهم تر از هر چیزی ابتدا سعی می کنیم کسب و کار و نیازهای شما را شناسایی کنیم و سپس برای شما پیشنهاداتی کاربردی ارائه کنیم. تولید محتوا برای ارتباط با کاربران شماست. این نیاز را پوشش می دهیم.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید