خدمات پشتیبانی سایت
Rate this post

امروز طراحی سایت، خدمات پشتیبانی  سایت و شرکت های مختلف طراحی به شدت در بازار حضور چشمگیری پیدا کرده اند، چرا که هر کسب و کاری (چه قدیمی و چه جدید) حیات خود را وابسته به معرفی محصولاتش در فضای مجازی می بیند. امروز حتی کوچکترین شرکت ها نیز به فکر داشتن یک وب سایت زیبا هستند و می خواهند خدمات خود را از این طریق به فروش برسانند. به هر حال یک وبسایت زیبا حتما می تواند نظر مشتریان را در همان نگاه اول جلب کند و مشتری را تبدیل به یک خریدار دائمی کند. البته طراحی وب سایت و داشتن آن فقط قدم اولیه است، چرا که با طراحی وب سایت شما وارد فاز دوم آن نیز می شوید: خدمات پشتیبانی سایت .

اطلاع از تعرفه ها: پشتیبانی و مدیریت سایت

خدمات پشتیبانی سایت

پیشرفت اطلاعات و دانش آن قدر سریع است و حتی شما فکرش را هم نمی توانید بکنید که در عین واحد صدها نوع کسب و کار مثل شما در جریان است و آن ها نیز دارای وب سایت های خود هستند. بعضا ممکن است خدمات شما از آن ها بسیار با کیفیت تر باشد، اما به دلیل اینکه شما تبلیغات ضعیف تری داشته اید و یا وب سایت مناسب نداشتید، در این رقابت عقب افتاده اید

نگهداری کاربر در سایت

مسئله ی بعدی نگه داشتن کاربران در وب سایت شما است، چرا که این پشتیبانی وب سایت است که می تواند با ایجاد محتوای مناسب و گرافیک درخور محتوای وب سایت شما، مشتری را در وب سایت نگه دارد. از آنجایی که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز مدل های زیادی برای تجارت الکترونیک ارائه می شود، به همین خاطر دنیای برنامه نویسی و طراحی سایت دستخوش تغییرات زیادی است.

مرتبط بخوانید: انواع خدمات اینترنتی برای کسب و کار ها

در خدمات پشتیبانی سایت چه چیزی به شما ارائه می شود؟

اضافه کردن محتوای جدید، پشتیبانی فنی، رفع مشکلات احتمالی، اضافه کردن صفحه و ویژگی های جدید به سایت، به روز رسانی سایت و مهم ترین آنها یعنی حفاظت از اطلاعات سایت شما و خیلی موارد دیگر می تواند از خدمات پشتیبانی سایت باشد. شرکت های زیادی در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت مشغول به فعالیت هستند ولی در زمینه پشتیبانی سایت که خیلی مهم تر و حساس تر از بخش آماده سازی سایت است به صورت جدی فعالیت نمی کنند.

برخی از خدمات پشتیبانی سایت عبارتند از:

  1. تولید محتوا برای سایت: هر سایتی برای جلب نظر مشتریان خود نیاز به محتوایی جدید و با ارزش دارد. داشتن نویسنده هایی مجرب در زمینه های مختلف که آماده تولید محتوای جدید و با ارزش برای سایت شما باشد، ضروری است.
  2. پشتیبانی فنی: همه سایت ها از زمانی که منتشر می شوند نیاز به یک پشتیبان فنی دارند که همیشه در دسترس باشدو مشکلات احتمالی سایت را قبل از اینکه کاربران آن را ببینند برطرف کند. تیم برنامه نویسی معمولا این وظیفه مهم را برای شما انجام می دهد تا خیالتان از آماده به کار بودن سایتتان برای همیشه راحت باشد.
  3. اضافه کردن ویژگی های جدید در سایت: ممکن است شما در حین کار با سایتتان متوجه شوید که سایت شما نیاز به امکاناتی جدید برای تعامل بیشتر با مشتریان دارد. این امکانات می تواند شامل ایجاد صفحه ای جدید برای سایت، برنامه نویسی و ایجاد ماژولی جدید برای سایت و حتی طراحی جدید برای بخش های مختلف سایت شما باشد.
  4. به روز رسانی سایت: همانطور که گفته شد تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و برای به روز بودن و پیشگیری از خطاهای احتمالی در سایت، باید سایت خود را همیشه به روز نگه دارید.
  5. حفاظت از اطلاعات: اطلاعات هر سایتی منبع ارزشمند و اختصاصی برای صاحبان آن سایت است که شاید ماه ها یا حتی سال ها برای جمع آوری آن زحمت کشیده باشندو  با خدمات پشتیبانی سایت از اطلاعات شما محافظت می شود.

برای دریافت خدمات پشتیبانی سایت می توانید با پنتازوم  از طریق فرم تماس با ما و یا پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار کنید. شماره پشتیبانی شرکت در ساعات غیر اداری : 09223896531 است.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید