نمونه کار به سرویس
Rate this post

امروز قصد داریم به یکی دیگر از پروژه هایی که توسط پنتازوم انجام شده بپردازیم. این پروژه مربوط به گروه تعمیرگاهی خودرو به سرویس است. گروه خدماتی خودرو به سرویس در زمینه تعمیر و سرویس انواع خودروها از جمله خودروهای لوکس مانند پورشه، بنز، بی ام و و حتی خودروهای هیبریدی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

این مجموعه خدمات خودرو، با بهره گیری از کارشناسان ماهر و حرفه ای  در زمینه تعمیر و سرویس انواع خودروها توانسته است به عنوان یکی از مجموعه های تخصصی در زمینه ارائه خدمات تعمیرگاهی خودرو در تهران جایگاه خود را پیدا کند.

همچنین این مجموعه علاوه بر ارائه ماهرانه این خدمات از قطعات و محصولات اوریجینال و متناسب با شرکت سازنده هر یک خودروها برای تعمیر و سرویس خودروها استفاده می کند.

 

مطلب مرتبط: هزینه های طراحی سایت شرکتی

 

این مجموعه در زمینه تعمیر سیستم اکترونیک، تعویض و تعمیر انواع گیربکس، تنظیم سیستم انژکتوری و تعمیر انواع سیستم جلوبندی به صورت کاملا تخصصی و متناسب با نوع خودرو مورد نظر آماده ارائه خدمات است.

مجموعه به سرویس هم مانند سایر مجموعه های خدماتی از جمله تعمیرات خودرو به منظور معرفی و اطلاع رسانی خدمات خود نیاز به داشتن یک سایت حرفه ای و پشتیبانی مناسب دارد تا بتواند نمونه خدمات خود و تعمیراتی که انجام می شود را به مشتریان نشان دهد.

گروه پنتازوم برای تمام مشتریان خود سعی دارد تا خدماتی با کیفیت حرفه ای و هزینه مناسب در زمینه طراحی سایت، پشتیبانی سایت، تولید محتوا سایت، پشتیبانی سئو همراه با مشاوره کسب و کار ارائه دهد.

 

خدماتی که پنتازوم برای به گروه به سرویس انجام می دهد:

طراحی سایت حرفه ای

همان طور که می دانید امروزه کار با فضای مجازی و اینترنت پیشرفت بسیاری داشته است. افراد زیادی از اینترنتی برای جستجوی انواع خدمات و محصولاتی که نیاز دارند  استفاده می کند.

پس برای بازدید از خدمات و محصولات هر نوع کسب و کاری در اینترنت و اطلاع رسانی بیشتر در مورد آن داشتن یک سایت با طراحی حرفه ای نیاز است.

به سرویس نیز برای دسترسی راحت تر و اطلاع رسانی بهتر خدمات خود در زمینه تعمیرات انواع خودرو به مشتریان از خدمات طراحی سایت استفاده کرده است.

تولید محتوا و برنامه ریزی سایت

در دنیای کسب و کار امروز و رقابت در اینترنت تنها معرفی خدمات و محصولات کافی نیست. بلکه نوشتن مطالبی که بتواند به بالا بردن سطح اطلاعات مشتریان کمک کند از جمله راه هایی است که مشتریان راحت تر و مشتاقانه تر با آن مجموعه ارتباط برقرار می کنند.

فرآیند تولید محتوا باید در راستای برنامه ریزی بهبود کیفیت آن کسب و کار انجام شود و بتواند میزان بازدید از سایت و فروش را افزایش دهد.

تولید محتوا باید با استفاده از کلمه های کلیدی مرتبط با زمینه کاری کسب و کارها انجام شود.

خدمات پشتیبانی سایت

به همان اندازه که طراحی و تولید محتوا برای یک سایت اهمیت دارد، پشتیبانی سایت نیز بسیار مهم است.

به همین دلیل پشتیبانی سایت باید به صورت حرفه ای و توسط کارشناسان ماهر انجام گیرد.

پشتیبانی از یک سایت می تواند تأثیر بسیار زیادی در دسترسی مشتریان به آن سایت داشته باشد. هم چنین عاملی تعیین کننده در میزان بازدید و در نتیجه فروش خدمات و محصولات آن است.

پشتیبانی سئو سایت

سئو وردپرس نیز مانند هر خدمات دیگری از استراتژی خاصی برخوردار است. رعایت اصول سئو در راستای پشتیبانی سئو سایت انجام می شود.

یکی از مواردی که در اصول سئو باید در نظر گرفته شود استفاده از کلمه های کلیدی مفید و مرتبط با آن نوع کسب و کار با بررسی رقبا است.

کلمه های کلیدی که انتخاب می شوند در میزان بازدید سایت و جایگاه سایت در صفحه گوگل بسیار تأثیر دارند.

به همین منظور با تلاش های تیم سئو پنتازوم به سرویس در تعدادی از کلمه های کلیدی توانسته است در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

برخی از کلمات کلیدی که به سرویس در آن ها در حال حاضر در صفحه اول گوگل است:

– انواع بنز

– انواع پورشه

– تعمیرگاه خودروهای هیبریدی

– تعمیرگاه پورشه

– تعمیرگاه ماشین های خارجی

– هزینه تعمیر لکسوس

خدمات مشاوره و برنامه ریزی سایت

برای آن که بتوان در کسب و کارهای امروز در فضای اینترنت، بازاریابی و تبلیغات مؤثری ایجاد کرد باید با برنامه ریزی منظم و هدفمند برای سایت خود با استفاده از مشاوران متخصص این زمینه پیش رفت. این برنامه ریزی باید با استراتژی متناسب با آن کسب و کار صورت گیرد.

شما هم می توانید برای راه اندازی و گسترش کسب و کار خود از خدمات مشاوره کسب و کار، طراحی سایت و پشتیبانی سایت با گروه پنتازوم همکاری داشته باشید.

با ما تماس بگیرید: 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید