تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس چگونه است؟

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی وبسایت به شما کمک خواهد کرد تا هزینه های بازاریابی اینترنتی خود را کاهش داده و وبسایت خود را کارآمدتر کنید. پشتیبانی وبسایت خدمتی است که وبسایت شما را بروز نگه میدارد و باعث افزایش ترافیک سایت و جذب کاربران بیشتر به سمت سایت شما خواهد شد. احتمالا یکی از سوالات مهم ذهن شما تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس است.

تعرفه پشتیبانی سایت به موارد مختلفی مربوط میشود. یکی از این موارد پشتیبانی فنی سایت شماست. یک وبسایت بدون پشتیبانی، بعد از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. ممکن است در وبسایت شما ایراداتی بوجود آید که برای برطرف کردن آن نیاز به یک متخصص باشد.

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس به سابقه شرکت پشتیان نیز بستگی دارد. معمولا شرکت های قدیمی تر هزینه های بیشتری را از شما خواهند گرفت. آن چه که حائز اهمیت است سطح امکاناتی است که شرکت پشتیبان به شما میدهد.

از جمله موارد موثر در تعرفه پشتیبانی سایت، اضافه شدن گزارش اختصاصی سئو(بهینه سازی) به وظایف پشتیبان است. آن چه که در رقابت شما با دیگر سایت ها حائز اهمیت است، سئوی حرفه ای وبسایت شماست. با دریافت گزارش ماهانه از عملکرد سایتتان میتوانید برای ماه های بعد برنامه ریزی بسیار دقیق تری داشته باشید.

بازاریابی اینترنتی از جمله موارد دیگری است که در تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس اثر گذار است. اگر میخواهید سرعت رشد سایتتان را بیشتر کنید پس نیاز است که حضور خود در فضای اینترنت را پررنگ تر کنید.

وبسایت شما و کسب و کاری که انجام میدهید رابطه ای بسیار نزدیک به هم دارند. شاید با گرفتن مشاوره های بیشتر تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس خود را کمی افزایش بدهید، اما گاهی یک ساعت مشاوره میتواند روند کاری شما را به شکلی موثر تغییر دهد.

یک تیم پشتیبان شامل اعضای مختلفی است . پشتیبان فنی، گرافیست، مدیریت، سئوکار و … از اعضای این تیم هستند. تعرفه پشتیبانی سایت شما بستگی به این دارد که از هر کدام از این تخصص ها به چه اندازه استفاده شود.

عامل موثر دیگر در تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس ، مدت زمانی است که تیم پشتیبان، صرف وبسایت شما میکند. در صورتی که بخواهید مسئولیت های ما را اضافه کنید، پس باید زمان بیشتری برای وبسایت شما گذاشته شود.

امنیت و جلوگیری از هک شدن نیز از مواردی است که در پشتیبانی سایت وردپرس لحاظ میشود. استفاده از برخی افزونه های محافظ و انتخاب یک هاست مورد اعتماد در افزایش امنیت سایت بسیار حائز اهمیت است.

مدت زمان پروژه پشتیبانی نیز در تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس موثر است. بستن یک قرارداد یک ساله پشتیبانی به مراتب نسبت به عقد قرارداد یک ماهه به صرفه تر خواهد بود.

اگر بخواهیم با نگاهی گسترده تر به تعرفه پشتیبانی سایت ها نگاه کنیم، استخدام یک پشتیبان به مراتب به صرفه تر از مراجعات موردی است. زمانی که شما یک قرارداد کامل پشتیبانی را امضا میکنید، این قرارداد همه موارد را شامل میشود و تخفیفات بسیار بیشتری به شما داده خواهد شد تا زمانی که بخواهید برای هر مورد به شکل جداگانه هزینه کنید.

اگر همچنان سوالاتی در ذهن شماست که برای آنها جواب کاملی دریافت نکرده اید، یا برای سفارش خدمات مربوط به پشتیبان سایت وردپرس میتوانید با پنتازوم تماس حاصل کنید. شماره پشتیبانی : 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر