برنامه ریزی تولید محتوا در پنتازوم چطور برای شما انجام می شود؟

برنامه ریزی تولید محتوا

شاید به جرات بتوانیم بگوئیم که مهمترین کار در تبلیغات آنلاین، برنامه ریزی تولید محتوا است. محصول یا خدمات شما از طریق محتوای شما به مخاطبان معرفی میشود. محتوا به متون،عکس ها و یا ویدیویی گفته میشود که در سایت یا شبکه اجتماعی خود قرار میدهید. امروزه جنگ تبلیغات بر سر محتوای ارزشمند است. هر شرکتی که بتواند برنامه ریزی تولید محتوا ی بهتری کند، در بازار رقابت موفق تر عمل خواهد کرد.

مرتبط بخوانید: مشاوره بازاریابی اینستاگرام

از جمله مزایای برنامه ریزی تولید محتوا، بهینه سازی هر چه بهتر سایت شما خواهد بود. همان چیزی که متخصصان، تحت عنوان سئو از آن یاد میکنند. اگر میخواهید گوگل برای شما احترام زیادی قائل شود و به طور مداوم کسب و کار شما را به همگان معرفی کند، محتوای ارزشمند تولید کنید.

خدمات برنامه ریزی تولید محتوا ی پنتازوم شامل دو بخش است:

  1. برنامه ریزی تولید محتوا ی سایت
  2. برنامه ریزی تولید محتوا ی شبکه های اجتماعی

اگر میخواهید به مخاطبان خود نشان دهید که سایت فعالی دارید، پس باید به طور مداوم مطالب جدیدی قرار دهید. آن چه تخمین کارشناسان پنتازوم است، در حدود ۲۰ محتوا در ماه برای سایت شما لازم است. مطمئن باشید اگر مردم بدانند که شما واقعا دلسوز آن ها هستید،  به شکل مداوم شما را دنبال خواهند کرد. شما هم باید در پاسخ به آن ها به شکل مستمر مقالات و محتوای ارزشمند تولید کنید.

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که برای موضوع مورد نظرتان به دنبال عکسی با کیفیت بوده اید. اما به دلیل وجود مشکلاتی چون کیفیت پائین، تکراری بودن عکس، درج لوگوی سایر شرکت ها روی عکس و … نتوانسته اید عکس های مناسبی را پیدا کنید. البته باید گفت که برخی شرکت ها این عکس های باکیفیت را در اختیارتان قرار خواهند داد. اما هزینه های آن ها بسیار بالا بوده و به صرفه نخواهد بود. از موارد دیگر در برنامه ریزی تولید محتوا، انتخاب عکس های با کیفیت و مرتبط با حوزه کاری شماست.

شرکت گوگل هر ساله الگوریتم های سئو(بهینه سازی) خود را تغییر میدهد. اگر میخواهید محتوای شما از نظر گوگل مورد تایید باشد، باید با این الگوریتم ها آشنا باشید. پس بهتر است فردی که برنامه ریزی تولید محتوا ی سایت شما را انجام میدهد با اصول سئو به خوبی آشنا باشد.

از جمله موارد دیگر در برنامه ریزی تولید محتوا، ایجاد لینک های داخلی و خارجی در وبسایت شماست. لینک ها، راهنمایانی هستند که کاربران وبسایت شما را به محتوایی هدایت میکنند که مورد نیاز آن هاست. زمانی که به نیازهای مخاطبان خود به خوبی پاسخ دهید، آنها نیز به نیاز شما که احتمالا درآمد بیشتر است پاسخ مناسبی خواهند داد!

اگر بخواهیم از بین شبکه های اجتماعی پرکاربردترین را انتخاب کنیم، اینستاگرام و تلگرام اولین کاندیداهای من و شما خواهند بود. علاقه عمومی نسبت به شبکه های اجتماعی بسیار بیشتر از قبل شده است. امروزه تقریبا همه مردم گوشی هوشمند دارند و به صورت رایگان در فضای شبکه های اجتماعی در حال گشت و گذار هستند. برنامه ریزی تولید محتوا در اینستاگرام، از جمله مواردی است که  ما اهمیت ویژه ای برای آن قائل هستیم.

ارائه خدمات برای موفقیت کسب و کار  شما باعث خوشحالی ماست. برای اطلاع از برنامه ریزی تولید محتوا و نحوه ارائه خدمات با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر