انواع خدمات اینترنتی
Rate this post

با توجه به انواع خدمات اینترنتی موجود در فضای مجازی که به کسب و کار ها در معرفی آن ها کمک می کند، تصمیم داریم دو مورد مهم را برای شما ذکر کنیم. اول توضیحات کلی در مورد انواع خدمات اینترنتی و دوم این که پنتازوم چطور این خدمات را ارائه می کند و نحوه قیمت گذاری و تعرفه های ما به چه صورت است.

انواع خدمات اینترنتی در فضای مجازی می تواند به چند بخش تقسیم شود. اجازه بدهید این تقسیم بندی را با توجه به نوع این خدمات برای شما عنوان کنیم. دسته ای از انواع خدمات اینترنتی صرفا به عنوان فعالیتی هستند که هزینه ثابتی بابت آن ها می پردازید. و دسته ای دیگر مانند فعالیت های بازاریابی ممکن است شامل درصد و پورسانت از انجام فعالیت مربوطه را نیز داشته باشند.

خدمات مربوط به بازاریابی و فروش

خدمات مربوط به این دسته با توجه به درخواست کارفرما با توجه به نیاز او در فعالیت روی سایت و یا شبکه های اجتماعی مشخص می شود. خدمات مربوط به بازاریابی را به صورت کامل در بخش وبلاگ جمع آوری کرده ایم.

خدمات مربوط به طراحی و گرافیک

این خدمات مربوط به طراحی بنر، طراحی لوگو، طراحی ست اداری پکیج های بسته بندی می شود. البته شاید بتوانیم خدمات مربوط به طراحی انیمیشن، موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی را در این بخش دسته بندی کنیم.

خدمات مربوط به طراحی و پشتیبانی سایت

هزینه خدمات طراحی سایت و پشتیبانی سایت هم با توجه به نوع درخواست شما و ارائه جزئیات معین می گردد.

شفافیت در ارائه انواع خدمات اینترنتی چطور ممکن است؟

در پنتازوم ما به چند صورت به شما خدمات ارائه می کنیم. اولین نوع آن خدمات موردی در خصوص گزارش های کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی و یا طراحی گرافیک به شما ارائه می شود. در توضیحات مربوط به این خدمات (که امکان خرید آنلاین آن ها وجود دارد) جزئیات تعهدات پنتازوم به شما مشخص شده است.

نوع دیگر ارائه خدمات در پنتازوم، استفاده از پلن هایی است که برای راحتی مشتریان به صورت ماهیانه و سالیانه و با توضیح دقیق سطح تعهدات ما برای شما مشخص شده است. شما امکان پرداخت برای این پلن ها را نیز به صورت آنلاین خواهید داشت.

نوع سوم از ارائه خدمات در پنتازوم، قرار داد های اختصاصی برای تولید محتوا، پشتیبانی سایت، طراحی گرافیک، طراحی سایت و دیگر مواردی است که در صورت نیاز باید برای شما به صورت اختصاصی برنامه ریزی شود.

اگر نیاز به مشاوره در خصوص خدمات اینترنتی پنتازوم دارید با پشتیبان ما در تماس باشید: 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
3 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
 • بازی سیلور
  11 ماه پیش

  عالی بود و موفق باشید و خسته نباشید

 • بازی دوخان
  11 ماه پیش

  مطلب جالبی بود و موفق باشید و خسته نباشید

 • قیمت گذاری اینترنتی سیم کارت
  10 ماه پیش

  جالب بود ممنون