هزینه پشتیبانی سایت چقدر است؟

هزینه پشتیبانی سایت

قسمتی از هزینه پشتیبانی سایت مربوط به آنالیز میزان عملکرد سایت شماست. مواردی چون بررسی سرعت بارگذاری صفحات سایت از جمله این موارد است.

شما به عنوان یک کارفرما نیازهای متفاوتی دارید. یکی از مواردی که در هزینه پشتیبانی سایت موثر است، اضافه کردن یا حذف بخش های مورد نظر شماست.

یک سایت از اجزای مختلفی تشکیل شده است. مواردی چون وبلاگ، تماس با ما، ثبت نام،… . در هر کدام از این موارد ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید که نیاز به پشتیبانی داشته باشید.

گرفتن نسخه پشتیبان در هر ماه نیز از جمله مواردی است که امنیت سایت را برای شما تضمین خواهد کرد. هم چنین در طول مسیر ممکن است سوالات مختلفی برایتان پیش آید. یک مشاور خبره میتواند میزان هزینه پشتیبانی سایت شما را به حداقل ممکن برساند.

برخی کارفرمایان این گونه فکر میکنند که بعد از راه اندازی سایت دیگر نیازی به هزینه پشتیبانی سایت نیست. این تفکر اشتباه است. با یک مثال ساده این موضوع را روشن تر خواهم کرد. فرض کنید سایت شما همان فروشگاه یا دفتر شما در فضای مجازی است. آیا میشود که فروشگاه یا دفتر خود را راه اندازی کنید اما هیچ گونه محصول یا خدمتی برای فروش نداشته باشید؟ سایت نیز به همین گونه است. به عبارتی یک سایت نیاز به تولید محتوای ماهانه دارد تا از دید موتورهای جستجو به عنوان یک سایت پویا محسوب گردد. پس برای این که رتبه گوگل خود را ارتقا دهید بهتر است برای محتوای ماهانه خود برنامه ریزی کنید و هزینه پشتیبانی سایت را کنار بگذارید.

مرتبط بخوانید : گزارش جامع کسب و کار اینترنتی

هم چنین پشتیبانی سایت از نظر بنر و عکس های لازم را نیز باید در نظر بگیرید. گاهی تصمیم میگیرید که برای تبلیغات سایت خود بنرهایی را طراحی کنید و در سایتتان قرار دهید. یا ممکن است ترجیح دهید که لوگوی شما به شکل ماهانه تغییراتی جزئی داشته باشد. ممکن است شما بعد از مدتی از راه اندازی سایتتان احساس کنید که ظاهر سایت برای مشتریان شما خسته کننده شده است و بهتر است تغییرات کلی یا جزیی در گرافیک سایتتان ایجاد کنید. تغییرات گرافیکی از جمله موارد موثر در هزینه پشتیبانی سایت شما خواهد بود.

از جمله موارد حائز اهمیت در هزینه پشتیبانی سایت دیگر بررسی این موضوع است که آیا مطالب سایت شما از نظر موتور جستجوی گوگل قابل تشخیص است یا خیر. به این موضوع اصطلاحا ایندکس شدن مطالب شما از طرف گوگل گفته میشود. ما می توانیم روش هایی را برای شما به کار بگیریم که سرعت ایندکس مطالب را بالا ببرد.

اگر سایت شما وردپرسی است نیاز است که افزونه ها و هسته اصلی سایت به شکل ماهانه آپدیت گردند. ممکن است گاهی این افزونه ها دچار تداخل گردند. در آن صورت شما نیاز به پشتیبانی پیدا خواهید کرد.

اگر کار شما به گونه ای باشد که محصولات یا خدمات شما قرار است به صورت اینترنتی به فروش برسند، پس شما نیاز به داشتن یک یا چند درگاه پرداخت اینترنتی خواهید داشت. این موضوع حائز اهمیت است که پرداخت آنلاین مشتری به درستی انجام شود.

قسمتی از هزینه پشتیبانی سایت شما مربوط به سرور یا هاستی است که انتخاب میکنید . شما نیاز دارید که برای هاست خود هزینه ای را به شکل ماهانه در نظر بگیرید. میزان این هزینه با توجه به حجم مطالبی است که شما تمایل دارید تا در سایت خود قرار دهید.

اگر تصمیم دارید دقیقا اطلاع پیدا کنید که چه خدماتی متناسب با کسب و کار شماست و  هزینه پشتیبانی سایت برای کسب و کار شما چقدر باید باشد، با ما  تماس بگیرید.

درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر