مشاوره کسب و کار آنلاین چیست؟

مشاوره کسب و کار آنلاین

مشاوره کسب و کار آنلاین چیست؟! شاید از جمله افرادی باشید که به دنبال راه اندازی کسب و کار جدید خود هستید. کسب و کار مد نظر شما میتواند به شکل فیزیکی و یا با استفاده از ابزار مجازی شروع شود. اگر علاقه مند به فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک و فضای مجازی هستید، پس مشاوره کسب و کار آنلاین همان چیزی است که احتمالا به دنبال آن هستید و البته در شروع کار بیشتر از همه چیز به آن نیاز دارید.

اولین مرحله در مشاوره کسب و کار آنلاین ، و پیش از راه اندازی کسب و کار، پیدا کردن ایده مناسب برای شروع است. با بررسی خلاء‌های موجود میتوانید ایده مناسب را پیدا کنید . دقت کنید که به هنگام ایده پردازی ذهن خود را از تمام موانع چون: سرمایه اولیه، امکانات راه اندازی و … پاک کنید و تنها به ارزشی که ایده شما قرار است ایجاد کند بیندیشید.

مرتبط بخوانید: مدیریت سایت فروشگاهی

در مرحله دوم، تحقیق بازار محصول یا خدمت شما در اولویت قرار خواهد گرفت.

مرحله سوم در مشاوره کسب و کار آنلاین، مشخص کردن جامعه هدف و تعیین استراتژی برای آشنایی هر چه بیشتر با مخاطبان است.

در مرحله چهارم وارد روش های فروش و بازاریابی اینترنتی خواهیم شد.

مرحله آخر مشاوره کسب و کار آنلاین، مربوط به آنالیز و اصلاح جزئیات کار شماست.

مزایای مشاوره کسب و کار آنلاین :

مشاوره کسب و کار آنلاین به شما کمک میکند تا محصول یا خدمات خود را از طریق ابزار دیجیتال به فروش برسانید. از جمله مزیت های استفاده از فضای مجازی، هزینه راه اندازی پایین آن است. میتوانید با داشتن یک گوشی و اینترنت پر سرعت کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید!

در مشاوره کسب و کار آنلاین به شما آموزش داده میشود که چگونه میتوانید سایت خود را راه اندازی کنید و به طور کلی ویژگی شرکت های طراحی سایت مناسب چیست؟

با استفاده از مشاوره کسب و کار آنلاین میتوانید بروزترین اطلاعات در حوزه دیجیتال را دریافت کنید و از رقبای خود عقب نمانید.

در مشاوره کسب و کار آنلاین، یک نقشه کسب و کار طراحی میشود و تک به تک مراحل اجرایی کار برای شما مشخص خواهد شد.

کسب و کار آنلاین چه چیزهایی نیست؟

۱. کسب و کار آنلاین نیاز به سرمایه اولیه ندارد

در مشاوره کسب و کار آنلاین میزان سرمایه اولیه مورد نیاز شما تخمین زده خواهد شد.  شاید نسبت به بسیاری از کارها، کسب وکارهای اینترنتی نیاز به سرمایه آن چنانی نداشته باشد، اما قطعا راه اندازی هر کسب و کاری اعم از فیزیکی یا مجازی نیازمند سرمایه اولیه است.

۲. برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به تخصص در حوزه IT است

از اولین سوالاتی که در حین مشاوره کسب و کار آنلاین از ما پرسیده میشود این است که «آیا باید آشنایی زیادی با حوزه تجارت الکترونیک یا همان IT داشته باشیم؟». آن چه که در اولویت است کیفیت محصول یا خدمات شماست. مطمئن باشید که اگر محصول خوبی برای فروش داشته باشید، متخصص های مورد نیاز در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی شبکه های اجتماعی و … را پیدا خواهید کرد.

برای راه اندازی کسب و کار خود و برنامه ریزی دقیق که منجر به موفقیت شود، از خدمات مشاوره کسب و کار آنلاین پنتازوم استفاده کنید. شما می توانید با ما در تماس باشید.

درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر